Jump to content

Famozni 1.2 tsi....85.90.105.110.ks.itd

Started by mojseat , Aug 06 2017 08:36 AM

• Please log in to reply
1 reply to this topic

mojseat
  • mojseat
  • Members
  • 209 posts
  • Ime i prezime:
    Vedran Ck

Evo posto se tu puno pise o kvaliteti tj ne kvaliteti navedenih motora a i kolega Tom ga je dobro ocrnio, molim ostale vlasnike navedenih motora da napisu malo iskustva s njima, trenutne kilometraze itd..i sam sam vlasnik leona 2015 navedenog motora i sad ima 24000 km, vozim ga na relacije od 5 do 20 km, rijetko dalje more i slicno..zasad nemam nikakvih zamjerki, kroz servis potrosi 0.5 l ulja znaci kroz 12000 km i god dana, nema nikakvih bijesnih zvukova zasad,dugotrajna potrosnja mu je 5.8l...sad sam bio na servisu i rekli su da nema nikakvih problema, nek ga davim kolko ocu samo da ga ne cipiram, jer to ih ubija, mada mislim ako je pametan za volanom i ne tjera ga na hladno i u blokadu da nebi ni to trebalo biti problem, i na kraju pitanje...zasto ako su ti motori losi, kratkog vijeka itd, ocrnjuju vw koncern zasto ih ugraduju u vozila i dalje..???pozdrav i uzivajte u ljetu i g.o

superjura
  • superjura
  • Members
  • 2 posts
  • Ime i prezime:
    dejan svrzić

Vlasnik sam toleda 1.2 105 ks 2014. Nikakvih ali baš nikakvih problema! Potrošnja do posla po gradu 7,2 na otvorenom 6,4. Po autoputu 150 km/h u šesto brzini na 3000 okretaja! Odličan motor! Pusti priče! :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users